Elektronik Nargile Ürün Görseli

Elektronik nargile duman gelmiyor

Son zamanlarda kişilerden gelen sorular neticesinde hazırladığımız bu yazımızda elektronik nargilesinden duman gelmeyen kişiler bu yazıdan faydalanabilecekler.

sigaraElektronik nargile satın alan insanlar zaman zaman çeşitli sorunlar ile karşılaşabilmektedirler. Bu sorunlardan bir tanesi de elektronik nargileden duman gelmemesidir. Elektronik nargilesi sağlıklı bir şekilde çalışan kişiler bir zaman sonra aldıkları elektronik nargileden duman gelmediğini görürlerse bunun birkaç tane sebebi olabilir. Bunlardan bir tanesi kullandıkları likitin farkından ortaya çıkmaktadır. Bir diğeri ise atomizer dediğimiz bölümde yaşanabilecek sorunlardır. Bu sorunlar arasında içerisinde ki pamuğun bitmesi ve tellerin zarar görmesi neticesinde ısınamamasından kaynaklıdır.

Elektronik nargile duman gelmiyor

Öncelikle elektronik nargileleri birkaç grupta inceleyebiliriz. Daha profesyonel elektronik nargilelerin atomizer denilen parçaları kısa süre gitmektedir. Bunun nedeni ise üzerinde akım ayarı olmasından kaynaklıdır. Çeşitli akımlara maruz kalan atomizer zaman içerisinde eskiyerek işlevini yitirmektedir.

Bir diğer elektronik nargile ise bizim sitemizde sattığımız kalem nargile şeklinde olan çeşididir. bu elektronik nargile giriş ve orta seviye kullanıcıları tatmin etmektedir. Üstelik sabit bir akım verdiğinden dolayı atomizerde hiçbir bozulma meydana gelmemektedir. Atomizeri bir seneden fazla bir süre performans sağlayabilmektedir.

Elektronik nargileden duman gelmeyen kişiler öncelikle atomizeri değiştirmelidir. Kalem nargile duman gelmiyor diye soran kişilere de bu cevabımız sayesinde yardımcı olabiliriz. Elinizde ki elektronik nargilenin markasına göre özel olarak üretilen atomizerleri satın alarak kullanabilirsiniz. Bu işten çok iyi anlıyorsanız o zaman atomizerin içerisinde bulunan yapıyı kendiniz bile hazırlayabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )