Elektronik Nargile Ürün Görseli

Elektronik nargile fiyatları

Elektronik nargile fiyatları Elektronik nargile fiyatları 

Elektronik nargile son yıllar da sigara yerine tercih edilen ürünler arasın da gelmektedir. Hem taşıması kolay, hem pis koku yok, hem de istediğiniz her aroma da likit ile istediğiniz meyve aromasında nargile içebilirsiniz. Elektronik nargile fiyatları sayfamız da sizlere çok özel fiyat garantisi ile gelmektedir. Orjinal ve kaliteli elektro nargile almak istiyorsanız siz de ego c 6 ürününü mutlaka denemelisiniz.

Elektrobik nargilelerin ilk olarak garantili olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Sonuç alarak aldığınız ürünler elektroniktir ve her hangi bir hasar görür ise firmamız değişimini sizlere hemen yapmaktadır. İsterseniz kargolarınızı kargo şubesin den kontrollü bir şekil de alabilirsiniz. Elektrobik nargile sizlere sadece 89 tl gibi çok uygun bir fiyat ile kapınıza kadar gelmektedir.

Elektronik nargile özellikleri 

Elektronik nargile ego c 6 sizlere özel çantası bir adet şarj aleti ve bir adet hediye likit ile beraber gelmektedir. Günün istediğiniz saatin de bizleri arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere her konu da detaylı bir şekil de bilgi sağlayacaklardır.

Elektronik nargilelerinizi günün istediğiniz saatin de bizleri arayarak sipariş edebilirsiniz. Siparişleriniz sizlere hızlı kargo ile maksimum 2 iş günü içerisin de gelmektedir. İstediğiniz zaman siparişlerinizi verebilir ve ürünlerinizin hemen gelmesini sağlayabilirsiniz. Arayın sizlere elektronik nargileyi kapınıza kadar getirelim.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )