Elektronik Nargile Ürün Görseli

elektronik sigara (nargile) ışık yanıp sönüyor

Elektronik sigara alan kişiler genelde ürün üzerinde yanan ışığın verdiği mesajları anlamamaktadırlar. Elektronik sigara isimli ürünlerin son zamanlarda satışlarında patlama olmasının sebepleri kuşkusuz ki sağlığına dikkat etmek isteyen insanlardan çok sigara zamlarından dolayı artış göstermiştir. Sigara zamlarından sonra insanlar elektronik sigara gibi ürünlere yönelerek sigara masraflarını alt seviyelere çekmeyi düşünüyorlar. Bu nedenle de elektronik sigara satışları oldukça artmış durumda. Bununla birlikte bir de elektronik nargile isimli ürün bulunmaktadır bu ürünün dumanı elektronik sigaraya nazaran daha fazla çıkmaktadır.

Ego Ce4 Clear Atomizer Elektronik Sigara (2)Elektronik sigara kutu içeriğinde bir adet batarya bir adet likit haznesi bir adet şarj aleti ve bir adette likit hediye olarak gelmektedir. Elektronik sigaranın batarya bölümünde ise bir adet tuş bulunmaktadır bu tuş size cihazınız ile ilgili sinyalleri vermektedir. Tuşa basarak elektronik nargileden duman gelmesini sağlıyorsunuz ve bu sırada cihazınızın düğmesinden bir ışık çıkıyor. Ayrıca elektronik nargilenin üzerindeki ışık yanıp sönüyorsa o zaman bu durumda elektronik sigaranızın şarjı bitmiş demektir. Cihazınızı şarja takarak doldurunuz ce elektronik sigara keyfine kaldığınız yerden devam ediniz.

Elektronik sigaralar bir çok farklı markada ve modelde üretilmektedir. Fakat sitemizde satılan ürün piyasanın en fazla tutulan elektronik nargile markasının en beğenilen modelidir üstelik taşıma açısından da çok kolaydır kalem nargile olarak da geçmektedir ve cepte taşınabildiği için bir de ağır olmadığı için bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )