Elektronik Nargile Ürün Görseli

Elektronik Sigara Ne İşe Yarar

Elektronik sigara ne işe yarar

Elektronik sigara

Elektronik Sigara Ne İşe Yarar

Elektronik sigara son zamanlar da sigarayı bırakmak isteyen bir çok kişinin yardımına koşmaktadır. Son zamanların etkili olan yardımcılarından birisi elektronik sigarayı bu makalemiz de sizlere anlatmaya çalışacağız. Elektronik sigara da en başta tütün yanması ile meydana gelen karbonmonoksit ve kansorojen olan tarın bulunmamaktadır. Bugüne kadar yapılan anket çalışmaların da ise elektronik sigaranın %30 ile %80 arasın da sigarayı bırakmaya ve %70-90 arasın da da azaltmaya yardımcı olduğu görülmektedir.

Elektronik sigara kullanan kişiler de en çok görülen şikayet ise ağız da kuruluk ve boğalar da yanma olsa da bu şikayetleri sadece anket sonuçların da 4 de 1 tarafından yapılmıştır. Yani elektronik sigara, sigarayı bırakmanıza çok yardımcı bir üründür. Elektronik sigara ile sizler de sigarayı bırakabilir ya da çok daha az hale getirebilirsiniz.

Bir çok insan elektronik sigara yardımı ile sigarayı bırakmayı başarmış ya da azaltma konusun da elektronik sigara onlara yardımcı olmuştur. Daha sağlıklı yarınlar için sizler de bu üründen yardım alabilirsiniz….

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )