Elektronik Nargile Ürün Görseli

Kalem nargile malzemeleri

Elektronik sigara

Elektronik sigara

Kalem nargile satın almak istiyorsanız ve kalem nargilenin parçalarını merak ediyorsanız bu yazımızda tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Kalem nargilenin kutu içeriğinde bulunan malzemeler internet sitemizde açık bir şekilde yazılmıştır. Şimdi sizler için bu malzemeleri tek tek açıklayacağız.

Kalem nargile malzemeleri arasında öncelikli olarak bir saklama ve taşıma kabı bulunmaktadır. Ürün bu taşıma kabının içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. Sonrasında bir adet şarj cihazı bulunur. Kalem nargileniz usb üzerinden şarj edilmektedir. Kutu içeriğinde 1 adette hediye likit bulunur. Bu likit sizlere hediye olarak göndermektedir.

Kalem nargile malzemelerinin asıl parçaları arasında ise bir adet batarya bulunmaktadır bu bölümden cihazınızın şarjı gerçekleşmektedir. Kutu içerisinden çıkan şarj aletini bu bölüme takarak cihazınızın şarj işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Cihazın bir diğer parçası ise atomizerin bulunduğu bölümdür bu bölüm cihazın bataryası ve likit haznesi arasında kalan bölümdür. Cihazın kutu içeriğinden çıkan bir diğer bölüm ise likit haznesinin olduğu kısımdır. Likit haznesine kutu içerisinden çıkan likiti dolduruyorsunuz. Likit dolumu ile ilgili bilgileri ise yine internet sitemizde bulunan rehberlerden açık bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kalem nargilenin malzemeleri bu şekildedir.

Sitemizden sipariş vermiş olduğunuz siparişlerinizden bu malzemeler çıkmaktadır. Daha detaylı bilgi edinmek için internet sitemizde ki numaraları arayarak dilediğiniz soruları sorabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )