Elektronik Nargile Ürün Görseli

Shisha elektronik nargile

nargileShisha elektronik nargile

Elektronik nargile konusun da shisha elektronik nargile sizlere bir çok aroma seçeneği sunmaktadır. İstediğiniz aroma seçeneklerin den siparişlerinizi sayfamız üzerin den verebilirsiniz. Elektronik nargilelerinizi istediğiniz tatlar da siparişlerinizi verebilirsiniz. Sayfamız da elektronik nargileler ile ilgili diğer yazılara da baktığınız da ürünlerimiz hakkın da detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Shisha elektronik nargilelerinizi günün istediğiniz saatlerin de bizleri arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Elektronik nargileler en uygun fiyatlara sayfamız da sizlere sunulmaktadır. Elektronik nargileler hakkın da detaylı bilgi sayfamızın nedir kısımın da detaylı bir şekil de anlatılmaktadır. Ürün kullanım kılavuzu sizlere ürün beraberin de gelecektir. Ürün siparişlerinizin aynı gün kargoya çıkması açısın dan saat 15:00’a kadar siparişlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Çağrı merkezimiz sizlere 7-24 hizmet vermek de ve siparişlerinizi en kısa süre de sizlere ulaştırmaktadır.

İstanbul ve Ankara bölgelerine kargolarınız 1 iş günü içerisin de teslim edilmektedir.Bunun dışın da diğer illere kargo şubesi var ise 2 iş günü içerisin de adreslerinize dahil  teslimat yapılmaktadır. Ürünlerinizi isterseniz kargo şubesin den teslim alabilirsiniz. Kargo şubelerin den teslimatlar da ürün açıp kontrol etme hakkınız da bulunacaktır. Shisha elektronik nargileler kullan at nargilelerdir. Kullandıktan sonra bu nargileyi atabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bu nargileler sizlere sadece bir telefon kadar uzaktır.

Hemen arayın siz de siparişlerinizi verin. Kargonuz hemen sizlere gelecek ve ürünlerinizi kullanabileceksiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )