Elektronik Nargile Ürün Görseli

Sigara hakkın da bilinmeyen gerçekler !

sigaraSigara hakkın da bilinmeyen gerçekler !

Yapılan araştırma ve analizlere göre ülkemiz de yaklaşık olarak insanların %46’sı sigara içmektedir. Bu oranlara bakıldığın da ülkemiz de her iki kişiden bir tanesi sigara içiyor anlamına gelmektedir. İnsanlar sigara ile ilişkisine ne yazık ki çok erken yaşlar da başlamaktadır. Genel de 15 yaşların da ergenlik dönemlerin de çevrelerinin ve arkadaşlarının da etkisi altın da kalan gençler sigaraya başlamaktadır. Ülkemiz de 15 yaş ve üzeri aralıkta yaklaşık olarak 16 milyon genç sigara içmektedir. İşte sizlere Sigara hakkın da bilinmeyen gerçekler !

Gençlerin bir çoğu bu dönemler de sigaraya stresten dolayı başlamaktadır. Türkiye’de sigara içenlerin sayısı oldukça fazladır. Ülkemiz de sigarayı daha çok erkekler içmektedir. Erkekler de bu oran %62.8 ken bayanlar da bu oran %24.3 tür. Ülkemiz de meydana gelen ölümlerin yaklaşık olarak %10’u sigaradan dolayı gerçekleşmektedir.

Sigara içmek ciddi anlam da sağlığınıza çok büyük zararlar vermektedir. Bu neden ile sizler de sigaradan kurtulmak için vakit kaybetmeyin ve bir an önce bu illet den kurtulmaya çalışın.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )