Elektronik Nargile Ürün Görseli

Sigarayı bıraktıktan sonra olanlar ?

sigaraSigarayı bıraktıktan sonra olanlar ?

İnsan vücudu aynı bir fabrika gibi çalışmaktadır sigarayı bıraktıktan çok kısa bir süre sonra da vücudumuz da fark edilebilir bir şekil de değişiklikler başlamaktadır. Sigarayı bıraktıktan sonra her saniye vücudumuz kendisini biraz daha onarmaktadır. Sigarayı bıraktıktan sonra sizleri yepyeni bir hayat bekleyecek ve sanki bir yeni doğmuş çocuk gibi hayatınız ve nefes almanız değişecek.Sigaranın sağlığa olan zararlarını bilemeyen neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu neden ile sigarayı bıraktıktan sonra olanlar sizlere çok iyi gelecek .

Sigarayı bıraktığınız da çok daha rahat nefes aldığınızı ağzınız da ve dişleriniz de kısa bir süre sonra değişmeler olacağını artık kötü kokulardan uzak kaldığınızı anlayacaksınız. sigarayı bırakmak aslın da o kadar da kolay değildir. Ancak bu duruma sabır edip 1 hafta sigara içmediğin de ne kadar değişik bir sağlığa kavuşacağınız ve bir hafta sonra cildiniz de ki parlaklığın bile farkına varacaksınız.

Sigara sizleri her şeyiniz ile bıraktığınız da yeni bir insan yapacaktır. Sağlık her şey den önemlidir.Biraz sinirli olsanız da ilk başlar da bu sinir geçecektir…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )